Вантажне таксі (Дніпропетровськ; Україна).
Якщо вам необхідно перевезти вантаж, який не поміщається у звичайний легковий транспорт і додатково потрібно його завантаження та/або розвантаження, ми раді запропонувати вам послуги нашої транспортної компанії з перевезення (доставки) вантажів і виконання вантажно-розвантажувальних робіт в місті Дніпропетровськ, Дніпропетровській області та Українї.
Потрібне транспортування вантажу?
Перевезення вантажів, меблів і різних товарів вантажним транспортом здійснюється в будь-який день тижня (так як ми працюємо без вихідних), у зручний вам час (ми виконуємо вантажні перевезення по Дніпропетровську і надаємо послуги вантажників навіть у нічні години).
Супутні послуги з таксі для перевезення вантажів:
доставка меблів із меблевих магазинів;
перевезення особистих речей;
квартирні, офісні або дачні переїзди;
транспортування будівельних матеріалів;
перевезення різних вантажів по Дніпропетровську та Україні;
послуги найманих вантажників;
складання та упаковка меблів;
продаж пакувальних матеріалів.
Що таке "вантажне таксі"?
Зазвичай у ролі вантажного таксі мається на увазі вантажний автомобіль Газель (подовжена або звичайна), котра здатна перевезти меблі (інші вантажі) вагою до півтора тонни або інші вантажні автомобілі, які відрізняються від Газелі більш високою вантажопідйомністю та габаритами (обсягом) кузова.
Як замовити таксі для перевезення вантажу або меблів в Дніпропетровську?
Щоб здійснити замовлення на перевезення меблів чи інших вантажів, просто перейдіть на сторінку нашого сайту "Тарифи і ціни" і виберіть необхідний транспорт для перевезення, який буде підходити вам за вартістю, вантажопідйомностю і габаритам вантажного відсіку. Після, просто наберіть наш номер (сторінка "Контакти") і вкажіть дату та адресу приїзду вантажного автомобіля (без або разом з вантажниками). Якщо ви не знаєте, яке таксі підійде більше, наш диспетчер зможе підібрати його за вас.
Вантажне таксі отзывы:10.0 из 10.0: 10 голосов 15 комментариев.
Наше таксі (Дніпропетровськ) здатне перевезти абсолютно будь-який вантаж або меблеву конструкцію, надійно закріпивши їх у кузові транспорту. Також ми надаємо послугу по збірці і упаковці меблів, а наші вантажники в будь-який момент допоможуть виконати завантаження або розвантаження вантажу. Замовивши у нас послугу "вантажне таксі + вантажники (Дніпропетровськ; Дніпропетровська область; Україна)", ви точно не помилитеся у своєму виборі, так як наша компанія є професіоналом у своїй справі, а наші ціни на таксі у Дніпропетровську обов'язково порадують вас.
©
Наші телефони: