Поради про переїзд у Дніпропетровську.
1. "Легкий" переїзд: розбирання меблів.
Не важливо який саме ви здійснюєте переїзд (дачний, офісний або квартирний), головне, під час завантаження не надірвати спину і зробити його максимально комфортним. Для цього вам буде потрібно всього-на-всього розібрати негабаритні меблі на складові частини, щоб зробити завантаження більш швидким і менш трудомістким. Погодьтеся, що спускати шафу або негабаритне ліжко по сходинках набагато зручніше по частинах, ніж тягнути зібрані меблі сходами ризикуючи отримати травму за великої ваги і чималих розмірів предметів інтер'єру. Ще одним плюсом розбирання меблів є економія місця в кузові вантажного автомобіля.
2. Делікатне перевезення меблів: упаковка.
Для того, щоб перевезення меблів не стало збитковим для ваших нервів, варто заздалегідь запастися надійним пакувальним матеріалом, який захистить вашу техніку, посуд, дзеркала та інші крихкі предмети інтер'єру від незначних, але все ж ударів, при перевезенні в кузові вантажного автомобіля. З пакувальних матеріалів ми рекомендуємо картонні коробки, спінений поліетилен, повітряно-бульбашкову плівку і пакувальний скотч. З набором цієї упаковки перевезення вашого майна буде здійснене набагато спокійніше.
3. Переїзд та його основні пункти.
Упаковка крихких предметів і розбирання меблів - це два, хоч і значущих, але другорядних пункти при переїзді, головними ж є завантаження і перевезення речей. Для завантаження негабаритних меблів, які не підлягають розбиранню, ми радимо використовувати спеціальні вантажні ремені, спеціально створені для розподілу ваги предметів на плечі, а не на хребет і поперек. При перевезенні їх також використовують для закріплення меблів у кузові вантажного мебльовоза.
Комплексний переїзд у Дніпропетровську з професіоналами.
Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам і переїзд, який ви організували самі пройде без прецедентів! Але якщо у вас виникнуть будь-які труднощі ми завжди раді будемо допомогти вам і виконати комплексний переїзд по Дніпропетровську, Дніпропетровській області або України, надавши вам на вибір все необхідне для його втілення в життя.
Переїзд своїми силами?
Якщо вам необхідний переїзд квартири, офісу або заміського будинку, який плануєте виконати самостійно, але ви не знаєте як правильно підготуватися і організувати цей цікавий і одночасно трудомісткий процес - ми завжди раді дати кілька корисних порад з його організації.
©
Наші телефони: